Φίλοι των αφηγήσεών μου! Να ΄μαι πάλι, πιστή στις μηνιαίες αφηγήσεις μου στον όμορφο χώρο του Artion Galleries, στην Κηφισιά! Αυτή τη φορά θα ζήσουμε τις γενναίες περιπέτειες του Ηρακλή του μεγαλύτερου ήρωα της μυθολογίας μας! Τρόπος του λέγειν φυσικά ότι θα τις “ζήσουμε”- κι ευτυχώς δηλαδή! Ποιός θέλει αλήθεια να τα βάλει με ένα θηρίο-λιοντάρι και με ένα πολυκέφαλο φίδι; Μπρρρρ! Ευτυχώς τις ιστορίες τις “ζούμε” ενώ μόνον τις ακούμε! Σας περιμένω με χαρά! Η Σάσα Comments are closed.
|
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ This section will not be visible in live published website. Below are your current settings: Current Number Of Columns are = 2 Expand Posts Area = Gap/Space Between Posts = 10px Blog Post Style = card Use of custom card colors instead of default colors = Blog Post Card Background Color = current color Blog Post Card Shadow Color = current color Blog Post Card Border Color = current color Publish the website and visit your blog page to see the results Archives
July 2024
|
Αλκίφρονος 3 - Κάτω Πετράλωνα
Αθήνα Τ.Κ. : 11835
[email protected]
[email protected]
www.theathinaiart.com
Όροι χρήσης: Με βάση το Ν. 2121/93 περί μη αναδημοσιεύσιμου μέρους ή όλου του κειμένου
χωρίς άδεια του υπογράφοντος