Αγαπημένοι φίλοι,
Θα χαρώ πολύ να σας δω στην παρουσίαση του καινούργιου μου βιβλίου ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ (εκδ. Μελάνι) το ερχόμενο Σάββατο 10 Οκτωβρίου, στις 7 μ.μ. στην αυλή του Νομισματικού Μουσείου (Πανεπιστημίου 12). Για το μυθιστόρημα θα μιλήσουν: η συγγραφέας Έλενα Μαρούτσου & ο ποιητής Ιωάννης Τσίρκας. Αποσπάσματα θα διαβάσει ο ηθοποιός Μιλτιάδης Φιορέντζης. * Στον χώρο τηρούνται οι αποστάσεις στα τραπεζοκαθίσματα και δεν επιτρέπονται όρθιοι. Δεν θα έχουμε αγκαλιές, αλλά οι υπόλοιπες αισθήσεις θα είναι ξύπνιες. Ας αναθέσουμε στη λογοτεχνία το πλησίασμα :-)
0 Comments
Leave a Reply. |
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ This section will not be visible in live published website. Below are your current settings: Current Number Of Columns are = 2 Expand Posts Area = Gap/Space Between Posts = 10px Blog Post Style = card Use of custom card colors instead of default colors = Blog Post Card Background Color = current color Blog Post Card Shadow Color = current color Blog Post Card Border Color = current color Publish the website and visit your blog page to see the results Archives
July 2024
|
Αλκίφρονος 3 - Κάτω Πετράλωνα
Αθήνα Τ.Κ. : 11835
[email protected]
[email protected]
www.theathinaiart.com
Όροι χρήσης: Με βάση το Ν. 2121/93 περί μη αναδημοσιεύσιμου μέρους ή όλου του κειμένου
χωρίς άδεια του υπογράφοντος